تور لحظه آخری

بهترین هتل ۳ ستاره کیش

بهترین هتل 3 ستاره کیش

بهترین هتل ۳ ستاره کیش

کیش به عنوان یکی از مناطق آزاد کشور ، هم از جنبه تفریحی و هم از نظر تجاری دارای چنان جایگاهیست که آن را از خیل شهرهای کشور – حتی تهران- متمایز می کند . این شهر که دوره شکوفایی آن پیش از انقلاب اسلامی آغاز شده و قرار بود به عنوان “مونت کارلو”ی ایران به مرکز تفریحات خاورمیانه تبدیل شود ، با تغییر خط مشئ کلی خود و البته حفظ برخی زیر ساخت ها به جزیره امروزیش تبدیل شده است . علاوه بر مجاورت در کنار خلیج فارس ، آب و هوای خوب ، فرهنگ مثال زدنی مردمان این خطّه و شرایط مناسب خرید کالا سبب شده اند تا عده فراوانی در صدد سفر به این ناحیه برآمده و به کیش مسافرت کنند ؛ افرادی که پس از سفر همه وقت خود را در هتل نبوده و به گشت و گذار ، خرید و تفریح مشغولند ، لذا سکونت در هتلی ۳ ستاره نیز می تواند برای آنان مطلوب باشد ، به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا به شناسایی بهترین هتل ۳ ستاره کیش بپردازیم .

زمانیکه هتل ها با توجه به امکانات خود و کیفیت سرویس دهیشان طبقه بندی می شوند ، تعداد ستاره های آنان مبین ارزش واقعی آن ها می باشد ، به همین دلیل انتظار ما از هتل هایی با تعداد ستاره هایی یکسان ، ارائه خدماتی مشابه می باشد ، در نتیجه معرفی بهترین هتل از یک کلاس کاری اندکی دشوار و غیر منصفانه است ، با این حال با استناد به تجربه کاربران به نام های زیر رسیده ایم :

  • هتل آرامیس : این هتل ۶۵ تخته دارای عمری ۱۰ ساله است . این مجموعه نسبتاً جوان با قرارگیری در مجاورت مراکز خرید پردیس ، امکان تردد و بهره مندی مهمانان خود از بازارهای کیش را فراهم آورده است . از شاخصه های اصلی هتل آرامیس می توان به رستوران های سنتی ایرانی و ایتالیایی آن اشاره کرد .
  • هتل آریان : پیشنهاد بعدی ما به عنوان بهترین هتل ۳ ستاره کیش هتل آریان می باشد . این هتل ۳ ستاره آنچنان استانداردهای کیفی سطح خود را رعایت کرده و در بهبود آن کوشاست که در جوامع غیر رسمی از آن به عنوان هتلی ۴ ستاره یاد می شود . این هتل که در آستانه تولد ۲۰ ساگی خود قرار دارد ، در کنار مرکز خرید مروارید ، اسکله و ساحلی زیبا ساخته شده است . کیفیت بالای وعده های غذایی ، امکان کرایه اتومبیل و دوچرخه در آن و دسترسی آسان به خیابان های اصلی جزیره از مهمترین ویژگی های این هتل بهترین هتل ۳ ستاره کیش می باشد .

 

  • هتل تماشا : در گام بعدی می توان هتل تماشا – هتلی بازسازی شده در سال های اخیر ، واقع در میدان امیرکبیر – را به عنوان گزینه ای مناسب برای اقامت در کیش میان هتل های سه ستاره در نظر گرفت . این مجموعه دارای ۶۰ اتاق خواب بوده که توانایی پذیرایی از ۱ تا ۵ نفر را در هر بخش خود دارد . تهویه مطبوع ، ترانسفر فرودگاهی ، ارائه بلیط های نیم بهای پارک دلفین ها ، قیمت مناسب و همچنین وجود قریب به ۲۰ کارمند دلسوز و زحمت کش از مهمترین مزایای این مجموعه می باشد .
بهترین هتل 3 ستاره کیش

بهترین هتل ۳ ستاره کیش

نباید فراموش کرد که اغلب هتل های ۳ ستاره دارای امکاناتی نظیر تلوزیون ، یخچال ، مینی بار ، اینترنت بی سیم ،  چای ساز ، سشوار ، رستوران یا کافی شاپ ، امکان اولین ورود و آخرین خروج شبانه روزی و … می باشند ، با این حال می توان هتل هایی نظیر پارسیان (نزدیک به فرودگاه و مراکز خرید با کارکنانی آموزش دیده) ، پارس نیک (با محیطی آرام و بسیارساکت) ، سان رایز (مجموعه ای با کیفیت در قالب سازه ای چهار طبقه در قلب شهر) ، ستاره طلایی (هتلی ارزان قیمت که دوری خود از مرکز شهر را با سرویس روزانه جبران کرده و از مزایایی همچون نزدیکی به پارک جنگلی آهوان و خشکشویی بهره مند است ) ، سارا (با ساختمانی ۵ طبقه که دارای ۷۰ اتاق سینگل ، دو تخته و سوئیت های رویال بوده و علاوه بر گنجایش زیاد رستوران های با کیفیت خود قیمت ارزانی نیز دارد ) ، گراند ، لوتوس یا لاله نیز نام برد .