تور لحظه آخری

تور لحظه آخری

تور لحظه آخری

تور لحظه آخری

در مقاله تور لحظه آخری قصد داریم تا نکات مهمی را در رابطه با تور لحظه آخری خدمت شما عزیزان اعلام نماییم .که هر یک از این نکات و موارد میتوانند به نوبه خود ، در انتخاب تور لحظه آخری مناسب ، شما عزیزان را به درستی راهنمایی کنند .

همانطور که میدانید ، تور لحظه آخری امروزه از طرفداران بسیار زیادی برخوردار میباشد و تقریبا تمامی افرادی که اهل سفر کردن میباشند ، با تور لحظه آخری یک آشنایی نسبی دارند .

اما  تور لحظه آخری میتواند بنا به دلایل گوناگونی تشکیل شده و آن تور میتواند به دلایل مختلفی دچار کاهش قیمت بشود که عبارت اند از :

  • نرسیدن به حدالنساب جمعیت برای برقراری و اجرای تور

  • وجود تخفیف های گوناگون در هتل های طرف قرارداد

البته میتوان تور لحظه آخری واقعی را اینگونه تعریف نمود که :

تور لحظه آخری واقعی در زمان هایی که هتل های طرف قرارداد تور ها ، تخفیف هایی را برای استفاده قرار میدهند ، مدیران و مسئولین تور ها ، تور را در فاصله بین ۱۰ تا ۱۲ روز مانده تا پرواز یا اجرای تور ، با تخفیف به مشتریان خود اعلام میکنند و مشتریان و مسافرین نیز مختار هستند که نسبت به خریداری نموده بلیط تور لحظه آخری اقدام نماید .

اما تور لحظه آخری امروزه میتواند معانی دیگری نیز داشته باشد :

امروزه موسسه های اجرای تور و …. در صورتی که تعداد مسافرین خود به حدالنساب نرسیده باشد ، بلیط تور را با تحفیف هایی بین ۱۵ تا ۵۵ درصد قرار میدهند و مسافرین میتوانند نسبت تهیه بلی  اقدام نمایند .

البته در چنین مواقعی زمان برای تصمیم گیری کمتر میباشد و برای سفر با تور لحظه آخری با این شرایط ، میبایست از قبل آمادگی کامل را داشته باشید .

لحظات خوبی را برایتان آرزومندیم .

جمع بندی را می توانیم اینگونه ارزیابی کنیم که تور لحظه آخری واقعی تخفیف ها و شرایط ویژه ای را برای ما به وجود می آورند که برای استفاده از آنها باید شرایط خود را نیز بسنجیم.