تور لحظه آخری

مسافرخانه ارزان در تفلیس

نمای خارجی Guesthouse Different

مسافرخانه ارزان در تفلیس : شاید اگر قریب به یک دهه پیش در خصوص مسافرتی خارجی به تفلیس و کشور گرجستان سخن می گفتیم کمتر کسی این سفر را عقلانی و مقرون بصرفه خوانده و در برابر شنیدن چنین پیشنهادی سفر به کشورهایی پیشرفته تر را لغو می کردند . در همین رابطه ، زمانی که قیمت ارزهای خارجی بسیار کمتر از زمان حال بوده و متقاضیان سفر به کشورهای دیگر ، می توانستند با صرف مبلغی که چندان قابل توجه و زیاد هم نبود به ممالک خارجی سفر کنند ، عزیمت به شهرهای ترکیه یا کشورهای حاشیه خلیج فارس امر دشواری به نظر نرسیده و با توجه به گزینه های پیش روی مقرون بصرفه و مناسب به نظر می رسید .

مسافرخانه ارزان در تفلیس

این مسافرت ها که گاه به همراه همه هزینه های خود از یک سفر داخلی هم ارزان تر در می آمدند ، با کاهش ارزش ریال – گران شدن دلار و سایر وجوه خارجی – دشوار تر شده و به تناسب آن ، گسترده سفر های خارجی نیز تنگ تر شد . به همین دلیل فردی که تعطیلات خود را در قلب اروپا می گذراند اینک مجبور بود کیفیت سفرهایش را به ترکیه تقلیل دهد و مسافرین این کشور اروپایی نیز در کشورهایی شبه اروپایی همچون ارمنستان و گرجستان را جایگزین مقاصد قبلی خود کنند .

نمایی از تخت خوا های Guesthouse Different

همانطور که پیشتر گفته شد ، گاهی مسافرت های مذکور که برای مسافرین آزادی عملی بیشتری را نسبت به سفرهای داخلی به همراه دارند ، از نظر هزینه و مخارج حتی با وجود بیشتر بودن از نمونه های درون مرزی ، باز هم مقرون بصرفه تر هستند ؛ در نتیجه بی دلیل نیست که با وجود همه محدودیاتی که می بینیم ، سفرهای خارجی کماکان بر قوت خود باقیند . در همین اثنا سفر به تفلیس می تواند به رغم داشتن سطحی مطلوب و ایجاد خاطره ای لذّت بخش از سفری خارجی ، با بار مالی سنگینی نیز همراه نشود ، به همین طبیعی می باشد که در هر فصلی از سال می توانیم ایرانیان پرشماری را در آنجا ببینیم . با همه این تفاصیل ، اقامت در محلی ایمن ، ساختارمند ، با قیمتی مناسب و امکاناتی قابل قبول از جمله خواسته های بسیاری از مسافرین این کشور می باشد که در مسافرخانه ارزان در تفلیس محقق می گردد .

برای داشتن سفری ارزان سکونت در مسافرخانه ارزان در تفلیس لازم است ، در حالی که شناخت مسافرخانه ارزان در تفلیس خود در گرو شناسایی تک تک مجموعه هایی با این شرایط است که به برخی از آن ها می پردازیم .

در تارنمای مجموعه تور برتر ، بارها و بارها به این نکته اشاره کرده ایم که “ارزان بودن” به عنوان مصدری کیفی ، برای افراد گوناگون به طرق مختلف بیان می شود ؛ حال ممکن است هزینه شبی ۲۰۰ هزار تومان برای فردی ایده آل و ارزان و برای دیگری گران و دردسر ساز تلقی شود ، با این حال اگر منظور از مسافرخانه ارزان در تفلیس ، کم بهاترین آن ها در ازای هر شب اجاره باشد ، به لیستی متشکل از ۱۰ هتل ارزان این شهر می رسیم که عبارت اند از :

  • Fabrika Tbilisi
  • Le Caucase
  • Guest House Freedom Square
  • Hotel ATLANTIS near Airport
  • Doors Meidan Design Hotel
  • Otiums Hotel
  • G-Old Town
  • Silver 34 Boutique
  • Old Town Mtatsminda و
  • Guesthouse Different .

در این میان مجموعه ای مانند Guesthouse Different با میانگین شبی ۱۵ دلار هزینه اقامت از نظر قیمتی یکی از ارزان ترین هتل های تفلیس می باشد . در خصوص محل قرارگیری این مجموعه باید گفت که هتل مورد نظر ما در فاصله تقریبی ۲ کیلومتری از میدان استقلال این شهر و تئاتر Rustaveli قرار دارد . این هتل که در حد و اندازه های خود به ویژه از زوج های جوان نمره خوبی را در نظرسنجی ها دریافت کرده است ، به سرو صبحانه در اتاق (بنا به خواسته مسافرین) و بوفه عمومی خود می پردازد . وجود حمامی اشتراکی ، اینترنت بی سیم رایگان ، کارمندانی آگاه و پاسخگو به سوالات توریستان و نمایی جذاب از شهر از اولین ویژگی های این مجموعه است که بسیار جلب توجه می کند .

حیاط داخلی هتل Guesthouse Different

در سفر به تفلیس که عموماً با اهداف سیاحتی و تفریحی انجام می پذیرد ، معمولاً مسافرین تنها برای استراحت به هتل باز می گردند حتی در تور لحظه آخری ، در نتیجه چنانچه هتل محل اقامتشان فاقد سرویس های طبخ غذا ، استخر ، ماساژ ، باشگاه ورزشی و … باشد تاثیر چندانی در سفر آن ها نخواهد داشت ، چرا که این افراد می توانند بدون قرارگیری در قید و بند گزینه های محدود یک هتل ، در هر کجا که می خواهند به این نیاز ها پاسخ دهند . از دیگر ویژگی های این مسافرخانه ارزان در تفلیس می توان به وجود سامانه های طراحی شده برای اقامت راحت و بهتر معلولین و افراد کم توان ، پارکینگ ، خدمات استقبال و بدرقه به درخواست مشتریان ، وجود دستگاه خود پرداز ، تورهای تفلیس گردی ، پاسخگویی شبانه روزی ، تلوزیون شبکه ای برای کودکان ، محوطه بازی داخلی برای آنان ، امکان ورود حیوانات خانگی به این مکان با وجود امکانات مخصوص این کار ، تهویه مطبوع در اتاق ها ، خدمات خشکشویی و اتوکشی ، اتاق های مخصوص افراد سیگاری و غیر سیگاری و تسلط کارکنان به پنج زبان یونانی ، انگلیسی ، گرجی ، روسی و ترکی اشاره کرد .