تور لحظه آخری

هتل های مالزی

هتل های مالزی

هتل های مالزی

هتل کنراد سنتینیال مالزی

هتل کنراد سنتینیال مالزی یکی از معروف ترین هتل های کشور مالزی و همچنین شهر سنگاپور میباشد . این هتل در شهر سنگاپور واقع شده است . هتل کنراد را به عنوان یک هتل راحت و مجلل میشناسند .

گردشگرانی که زمان خود را در این هتل گذرانده اند معتقد هستند که هیچ فرقی در راحتی در این هتل با منزل شان نبوده و به هیچ عنوان احساس ناراحتی و یا غریب بودن نمیکنند . یکی از بهترین انتخاب های گردشگرانی که در کشور مالزی بوده و در شهر سنگاپور مالزی به سر میبرند هتل کنراد سنتینیال می باشد .

هتل کاپتورن ارکید پنانگ مالزی

از دیگر هتل هایی که در مالزی وجود داشته و در تمامی فصل ها پذیرا مهمانان و گردشگران مختلف میباشد هتل کاپتورن ارکید میباشد . هتل کاپتورن ارکید جزو هتل های ۴ ستاره کشور مالزی به شمار میرود .

هتل کاپتورن ارکید  دارای موقعیت خوب و مناسبی میباشد , و یکی دیگر از دلایلی که گردشگران  را به خود جذب میکند منطقه دید و مکان های داخلی بسیار زیبا این هتل میباشد . شایان ذکر است که دسترسی های این هتل هم به نوبه خود بسیار عالی و مناسب میباشد به شکلی که فاصله بین این هتل ته فرودگاه تنها ۲۰ دقیقه و تا مرکز شهر ۱۰ دقیقه میباشد و وسایل نقلیه ساحلی نیز در کنار این هتلتردد میکنند و آماده خدمت رسانی هستند .

هتل کیبریویوو کوالالامپور

یا همان هتل رویایی مالزی , این هتل در بین جنگل ها و در میان باغ های گرمسیری بنا شده است .

دوستداران طبیعت همیشه انتخاب شان این هتل میباشد . هتل کیبریویوو  در کوالالامپور ساخته شده است و

سالیانه در تمامی فصل ها مخصوصا در میان فصل های گرم زیبایی خاصی را به خود میگیرد و پذیرا گردشگران

در شهر کوالالامپور میباشد .شاید برایتان جالب باشد که بدانید هتل کیبریویوو کوالالامپور  یکی از هتل های

بین المللی کشور مالزی به شمار میرود . این هتل به دلیل طبیعت نابی که دارد اکثرا مورد تایید و انتخاب ورزشکار های مطرح دنیا و همچنین افراد مشهوری میشود که به مالزی سفر می کنند .

هتل های مالزی