هتل های مالزی

هتل های مالزی
هتل های مالزی
هتل های مالزی

هتل های مالزی

هتل کنراد سنتینیال مالزی

هتل کنراد سنتینیال مالزی یکی از معروف ترین هتل های کشور مالزی و همچنین شهر سنگاپور میباشد . این هتل در شهر سنگاپور واقع شده است . هتل کنراد را به عنوان یک هتل راحت و مجلل میشناسند .

گردشگرانی که زمان خود را در این هتل گذرانده اند معتقد هستند که هیچ فرقی در راحتی در این هتل با منزل شان نبوده و به هیچ عنوان احساس ناراحتی و یا غریب بودن نمیکنند . یکی از بهترین انتخاب های گردشگرانی که در کشور مالزی بوده و در شهر سنگاپور مالزی به سر میبرند هتل کنراد سنتینیال می باشد .

 

هتل کاپتورن ارکید پنانگ مالزی

از دیگر هتل هایی که در مالزی وجود داشته و در تمامی فصل ها پذیرا مهمانان و گردشگران مختلف میباشد هتل کاپتورن ارکید میباشد . هتل کاپتورن ارکید جزو هتل های 4 ستاره کشور مالزی به شمار میرود .

هتل کاپتورن ارکید  دارای موقعیت خوب و مناسبی میباشد , و یکی دیگر از دلایلی که گردشگران  را به خود جذب میکند منطقه دید و مکان های داخلی بسیار زیبا این هتل میباشد . شایان ذکر است که دسترسی های این هتل هم به نوبه خود بسیار عالی و مناسب میباشد به شکلی که فاصله بین این هتل ته فرودگاه تنها 20 دقیقه و تا مرکز شهر 10 دقیقه میباشد و وسایل نقلیه ساحلی نیز در کنار این هتلتردد میکنند و آماده خدمت رسانی هستند .

 

هتل کیبریویوو کوالالامپور

یا همان هتل رویایی مالزی , این هتل در بین جنگل ها و در میان باغ های گرمسیری بنا شده است .

دوستداران طبیعت همیشه انتخاب شان این هتل میباشد . هتل کیبریویوو  در کوالالامپور ساخته شده است و

سالیانه در تمامی فصل ها مخصوصا در میان فصل های گرم زیبایی خاصی را به خود میگیرد و پذیرا گردشگران

در شهر کوالالامپور میباشد .شاید برایتان جالب باشد که بدانید هتل کیبریویوو کوالالامپور  یکی از هتل های

بین المللی کشور مالزی به شمار میرود . این هتل به دلیل طبیعت نابی که دارد اکثرا مورد تایید و انتخاب ورزشکار های مطرح دنیا و همچنین افراد مشهوری میشود که به مالزی سفر می کنند .