تور لحظه آخری

هتل های ترکیه

هتل های ترکیه

هتل های ترکیه

ترکیه کشوری است توریستی و تمامی فصل ها میزبان گردشگران زیادی از نقاط مختلف دنیا می باشد .این کشور ترک زبان برای میزبانی و ارائه خدمات هرچه بهتر دارای هتل های زیبا و مجللی میباشد که در این مقاله قصد معرفی هتل های ترکیه را داریم .

تورلحظه آخری

هتل چراهان پالاس  ترکیه

با وجود این که کشور ترکیه کشوری است توریستی , مسلما دارای هتل ها و مهمان خانه های بسیار زیادی میباشد ولی در بین تمامی هتل های لوکس و مناسب کشور ترکیه, هتل چراهان پالاس به جرات میتوان گفت که یکی از معروف ترین هتل های استانبول و ترکیه میباشد . دلیل این شهرت و معروفیت هتل چراهان و دلیل اینکه در مقاله معرفی هتل های ترکیه نام این هتل را مطرح کردیم این بوده است که هتل چراهان پالاس دارای سرسبزی محوطه و امکانات بسیار مناسبی میباشد و شایان ذکر است که هتل چراهان پالاس هتلی ۵ ستاره می باشد.

هتل فورسیزن بسفر ترکیه

ممکن است زمانی که نام فورسیزن را بشنوید با خود فکر کنید که یک هتل ترکیه ای چرا میبایست یک اسم خارجی را برای نام گذاری خود برگزیند, در جواب میبایست بدانید که هتل فورسیزن بسفر ترکیه یکی از هتل هایی میباشد که در سرتاسر دنیا و در تمامی کشور های توریستی شعبه داشته و از معروفیت بالایی برخوردار است و بدیت ترتیب نام این هتل هم در معرفی هتل های ترکیه میدرخشد . شاید دانستن این نکته خالی از لطف نباشد که بدانید هتل فورسیزن بسفر ترکیه دارای رتبه دوم در سال ۲۰۱۴ از میان لوکس ترین هتل ها در کشور ترکیه میباشد . بسفر : تنگه ای در کشور ترکیه می باشد .

هتل حیات ریجنسی استانبول

ممکن است گردشگران با شنیدن اسم هتل حیات ریجنسی به یاد هتل حیات معروف بیفتند و برایشان سوال پیش بیاید که آیا هتل حیات ریجنسی همان هتل حیات معروف میباشد ؟ بله هتل حیات ریجنسی یکی از زیر مجموعه های هتل های حیات معروفی میباشد که در سرتاسر دنیا علاوه بر داشتن شعبه های گوناگون , به زیبایی خارق العاده ای که دارد شهرت دارد . گردشگران و مهمانان هتل های حیات همگی هتل حیات و زیرمجموعه هایش را به زیبایی نفس گیرشان می شناسند.

تورلحظه آخری

هتل های ترکیه