هتل های دبی

هتل های دبی

هتل دارالمسیاف

اقامت در هتل دارالمسیاف میتواند  یکی از بهترین تجربه هایی باشد که در تور به ایالات متحده عربی و شهر دبی کسب میکنید .

هتل دارالمسیاف در صدر جدول لوکس ترین هتل های جزیره دبی قرار دارد . هتل دارالمسیاف را به عنوان دنیای دیگری در دبی خطاب میکنند و کسانی که اقامت در این هتل را تجربه کرده اند به شدت طرفدار این هتل شده اند . از مهم ترین امکاناتی که هتل دارالمسیاف دارد میتوان به سواحل اختصاصی اش اشاره کرد .

سفر به ایالات متحده عربی و شهر دبی عموما برای گردشگران به 2 دلیل میباشد . یکی دیدن جاذبه های گردشگری مانند دبی مال و مرکز خرید دبی و دیگری پارک آبی وایلد وادی , حال هتل دارالمسیاف دارای ساحل اختصاصی در نزدیکی وایلد وادی بوده و این یکی از امکانات و خصوصیاتی میباشد که این هتل را در بین صدها هتل که در دبی وجود دارد بسیار مطرح بسازد و در این مقاله معرفی هتل های دبی نیز اتبدا به آن بپردازیم .

هتل مینا الاسلام

در ادامه هتل دیگری که میخواهیم در مقاله معرفی هتل های دبی برایتان شرح بدهیم , هتل مینا الاسلام واقع در جمیرا میباشد .

از مهمترین خصوصیت های هتل مینا اسلام این است که دقیقا در فاصله خیلی کم و در نزدیکی وایلد وادی قرار گرفته است . هتل مینا اسلام از لحاظ دسترسی های شهری نیز دارای موقعیت مناسبی برای گردشگران و ماجراجویان شهر دبی میباشد چرا که دارای فاصلی بسیار کمی تا مرکز شهر میباشد . اما یکی دیگر از امکاناتی که شاید خیلی کمتر در دبی به آن بپردازند و مورد توجه قرار بگیرد داشتن زمین های سرگرمی مانند گلف است که یکی از سرگرمی های مطرح و معروف گردشگران خارجی میباشد . هتل مینا السلام از این امکانات برخوردار بوده و دارای زمین گلف نیز می باشد .

هتل های دبی