تور لحظه آخری

هتل های دبی

هتل دبی

هتل های دبی

هتل دارالمسیاف

اقامت در هتل دارالمسیاف میتواند  یکی از بهترین تجربه هایی باشد که در تور به ایالات متحده عربی و شهر دبی کسب میکنید .

هتل دارالمسیاف در صدر جدول لوکس ترین هتل های جزیره دبی قرار دارد . هتل دارالمسیاف را به عنوان دنیای دیگری در دبی خطاب میکنند و کسانی که اقامت در این هتل را تجربه کرده اند به شدت طرفدار این هتل شده اند . از مهم ترین امکاناتی که هتل دارالمسیاف دارد میتوان به سواحل اختصاصی اش اشاره کرد .

سفر به ایالات متحده عربی و شهر دبی عموما برای گردشگران به ۲ دلیل میباشد . یکی دیدن جاذبه های گردشگری مانند دبی مال و مرکز خرید دبی و دیگری پارک آبی وایلد وادی , حال هتل دارالمسیاف دارای ساحل اختصاصی در نزدیکی وایلد وادی بوده و این یکی از امکانات و خصوصیاتی میباشد که این هتل را در بین صدها هتل که در دبی وجود دارد بسیار مطرح بسازد و در این مقاله معرفی هتل های دبی نیز اتبدا به آن بپردازیم .

هتل مینا الاسلام

در ادامه هتل دیگری که میخواهیم در مقاله معرفی هتل های دبی برایتان شرح بدهیم , هتل مینا الاسلام واقع در جمیرا میباشد .

از مهمترین خصوصیت های هتل مینا اسلام این است که دقیقا در فاصله خیلی کم و در نزدیکی وایلد وادی قرار گرفته است . هتل مینا اسلام از لحاظ دسترسی های شهری نیز دارای موقعیت مناسبی برای گردشگران و ماجراجویان شهر دبی میباشد چرا که دارای فاصلی بسیار کمی تا مرکز شهر میباشد . اما یکی دیگر از امکاناتی که شاید خیلی کمتر در دبی به آن بپردازند و مورد توجه قرار بگیرد داشتن زمین های سرگرمی مانند گلف است که یکی از سرگرمی های مطرح و معروف گردشگران خارجی میباشد . هتل مینا السلام از این امکانات برخوردار بوده و دارای زمین گلف نیز می باشد .

هتل های دبی