تور لحظه آخری

هتل های دو ستاره کیش

هتل های دو ستاره کیش

هتل های دو ستاره کیش

اگرچه ماهیت عمده سفرهای انجام گرفته به کیش تفریح و تفرّج بوده و این حس آرامش با استقرار در هتلی ۴ یا ۵ ستاره کامل می شود ، اما نمی توان به طور صرف ادعا کرد که اسکان در هتلی گران قیمت به معنای انجام سفری خوب و لذّت بخش و استقرار در هتلی دو ستاره کاهنده خاطرات خوب سفر است . افرادی را در نظر بگیرید که در مدت زمان محدود مسافرت خود به کیش ، زمان زیادی را در کنار ساحل یا دیگر جاذبه های طبیعی آن، اماکن تفریحی ، بازار های سنتی ، مراکز خرید مدرن و گشت و گذار در بافت قدیمی این جزیره می گذرانند . بی تردید برای چنین افرادی که ممکن است وعده هایی نیز در خارج از هتل به تناول غذا بپردازند ، اجازه اتاقی در مجموعه های گران قیمت بصرفه نمی باشد ، به همین دلیل شناسایی اقامتگاه های دو ستاره با شرایطی مطلوب می توان ضامن سفری ارزان و به یاد ماندنی به این ناحیه شود . به همین دلیل قصد داریم تا به  معرفی هتل های دو ستاره کیش بپردازیم .

هتل های دو ستاره کیش

  • هتل اسپادانا : مهمترین نکته در نظر اول ، معماری این مجموعه می باشد . هتل اسپادانا که در اواخر دهه ۷۰ شمسی ساخته و در سال های اخیر نیز به طور اساسی باز سازی شده است ، بر خلاف ساختار هتل های دیگر که آپارتمانی اند ، این هتل مجموعه ای از سوئیت های یک طبقه ایست که در فواصل مشخص و استانداردی از یکدیگر ساخته شده اند و آرامش را در کنار حفظ حریم شخصی به مسافرین خود هدیه می کنند . این مجموعه همچنین دارای نمازخانه ، صندوق امانات ، سالن غذاخوری ، فضای سبز ، پذيرش ۲۴ ساعته ، ترانسفر فرودگاهي و کارکنانی مسلط به زبان انگلیسی و عربی می باشد .
  • هتل ستاره (با ستاره طلایی اشتباه گرفته نشود) : این هتل اگرچه در سال ۱۳۹۵ احداث شده است ، اما پس از یک دهه از زمان تاسیس خود با ساختمانی ثانویه ارتقاء یافت تا بتواند در قالب یک سازه دو طبقه (محل اتاق های سه تخته) و مجموعه ای از سوئیت های پراکنده ، در قالب ۴۵ اتاق از مسافرین خود پذیرایی کند . شاید اگر این مجموعه ارائه دهنده خدماتی همچون سرو شام بوده و یا اندکی ساختارهای فیزیکی خود را تقویت می کرد ، اینک در زمره هتل های ۳ ستاره قرار می گرفت ، با این حال تاکسی سرویس شبانه روزی ، ترانسفر فرودگاهی ، اينترنت در لابی ، پذيرش ۲۴ ساعته و لاندری گوشه ای از خدماتیست که می توان به آن ها بسنده کرد .
  • هتل پانیذ : این مجموعه به عنوان عضوی از هتل های دو ستاره کیش که در ۹ بلوک سه طبقه احداث شده است ، در سال گذشته تحت بازسازی اصولی و قابل قبولی قرار گرفته است ، بطوری که هنوز هم می توان بوی نویی آن را استشمام کرد . این مجموعه با قرار گیری در مجاورت مرکز خرید رویا مال و پردیس ، داشتن پارکینگ ، تاکسی سرویس ، رستوران (فقط صبحانه) ، کافی شاپ ، فضای سبز ، اینترنت بی سیم در اتاق ها و لابی ، خدمات بیدار باش و ترانسفر فرودگاهی مکان مناسبی برای اقامتی ارزان در کیش می باشد .

در انتها می توان از هتل های آبادگران ، شباویز و گلدیس به عنوان دیگر هتل های دو ستاره کیش یاد کرد .