تور لحظه آخری

هتل های چین

هتل های چین

هتل های چین

همانطور که میدانید در کشور چین هتل های بسیار زیادی وجود دارد و  معرفی هتل های چین بسیار طولانی بوده و نمیتوان آنرا در قالب یک مقاله گنجانید . ولی در مقاله معرفی هتل های چین سعی می کنیم که نسبت به معرفی هتل های چین که دسترسی بهتری دارند اقدام کرده و به آنها بپردازیم .

هتل هیلتون بیجینگ

هتل هیلتون چین دارای امکانات رفاهی مناسبی می باشد . این هتل از بابت تعرفه و امکانات می تواند انتخاب خوبی باشد برای کسانی که تعرفه نیز در کنار امکانات و آرامش و امنیت شان مهم است .

هتل هیلتون چین در شهر پکن واقع شده است . هتل هیلتون از بابت دسترسی شرایط مناسبی دارد .

به طوری که فاصله هتل هیلتون چین تا فرودگاه بین المللی واقع در شهر پکن چین تقریبا ۱۵ دقیقه می باشد .

همچنین نزدیک بودن این هتل به یکی از جالب ترین جاذبه های گردشگری چین یعنی میدان Tiananmen نیز یکی دیگر از نقاط قوت هتل هیلتون چین به شمار می رود .

هتل زلانگ

هتل زلانگ یا Guangzhou Xuelong دارای موقعیت های رفاهی مناسبی میباشد .هتل زلانگ در منطقه ای قرار دارد که این منطقه را در کشور چین به نام منطقه شادی و سرزندگی خطاب میکنند . هتل زلانگ امکاناتی را برای مهمانان وگردشگران در نظر گرفته است که هتل های دیگر کشور چین زیاد به آنها اهمیتی نمیدهند و نسبت به ارائه این امکانات نمیکوشند . نظیر اینترنت وایفای پرسرعت  به صورت رایگان و ۲۴  ساعته, تماس های تلفنی داخل کشور چین به صورت رایگان و ۲۴ ساعته,  پارکینگهای طبقاتی برای تردد و پارک کردن ماشین های مسافرین و گردشگران … از لحاظ موقعیت های دسترسی به بازار هتل زلانگ از موقعیت خوبی برخوردار است و از هتل بدون وسیله تقریبا ۲۵۰ متر تا بازار کامپیوتر این شهر راه می باشد .

طبق آمار , بیشتر مسافرینی که اقامت در هتل زلانگ را تجربه کرده اند از رضایت مندی بالایی برخوردار هستند .