تور لحظه آخری

گرانترین هتل ترکیه

گرانترین هتل ترکیه

گرانترین هتل ترکیه

معیارهای متعددی برای قیمت گذاری اجاره اتاق های یک هتل برای یک شب وجود دارد که جملگی به تعداد ستاره های این اماکن بستگی دارند . با وجود ده ها هتل ۴ و ۵ ستاره ممتاز در کشور ترکیه ، باز هم هتل هایی مانند هتل “پرا پالاس” (Pera Palace Hotel) ، “دبلیو استانبول” (W Istanbul) ، “جورجس هتل گالاتا” (Georges Hotel Galata) ، “ابراهیم پاشا” (Hotel Ibrahim Pasha) ، “فور سیزن” (Four Seasons Hotel Istanbul) و تعداد انگشت شماری دیگر از این هتل ها گوی سبقت را از رقبای خود ربوده و با قیمتی بیشتر ، خدماتی بهتر ارائه می دهند .

در این بین هتلی با نام ” کاخ چراغان” یا Ciragan Palace Hotel به عنوان قصری اشرافی در دوره عثمانی واقع در استانبول به پذیرایی از میهمانان خود می پردازد . اگرچه هتل های فراوانی با بودجه های کلان ساخته و به بهره برداری می رسند اما چه هتلی توانایی مقابله با سازه ای لوکس تر از قصر پادشاهی را خواهد داشت ! با توجه به همین اصل ساده و بدون در نظر گرفتن سایر زیر ساخت های اضافه شده در سال های اخیر می توان هتل Ciragan را در صدر هتل های استانبول و گرانترین هتل ترکیه تصور کرد .

گرانترین هتل ترکیه

گرانترین هتل ترکیه

این هتل که زیر مجموعه ای از هتل های زنجیره ای کمپینسکی (Kempinski) نیز می باشد ، با بهره گیری از معماری خاورمیانه ای قصر و مدیریت این مجموعه سوئیسی با بیش از یک قرن سابقه هتلداری ترکیبی را بوجود آورده است که نظر هر مسافر متوّلی را به خود جلب می کند . محدوده قیمتی این هتل برای اجاره هر اتاق از ۴۰۰ تا ۸۰۰ دلار می باشد ، اما شاید دانستن این مطلب برایتان جالب باشد که اجاره بهای “اتاق سلطان” (به عنوان بسترگاه پادشاه این مملکت در ۲ قرن پیش) تا ۱۵۰۰۰ دلار نیز می رسد که این سوئیت را به یکی از گران ترین اتاق های جهان تبدیل کرده است .

این هتل ۵ ستاره با قرارگیری در منطقه بشیکتاش دارای ۳۱۰ اتاق ، ۳ رستوران ، استخر رو باز و سر پوشیده ، باشگاه ورزشی ، ترابری فرودگاهی ، مهد کودک و فاصله ای ۴۵ دقیقه ای با قدم زنان تا میدان تکسیم می باشد .